Sosyal Medya Hizmetleri

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru şekilde yapıldıysa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve şerefiye çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.
Bizim Hizmetlerimiz


SOSYAL MEDYA STRATEJİSİ GELİŞTİRME

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI YÖNETİMİ

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimizin % 100'ü sonuçlarını gördü.SOSYAL MEDYA İÇERİK HAZIRLAMA

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazı ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada !

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları nişanlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

 

Şirketinizi arayan insanlar var !

Şirketiniz bir ürün ya da hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve onu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim servisimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada firmanız hakkında konuşacaklar !

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve negatif ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Her Şirket profesyonel sosyal medya yönetimini hak ediyor ! 

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Sosyal Medya Süreci


Strateji Geliştrime

Reklamcılık Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkil İçerik Oluşturma

Ölçüm ve Raporlama

Nasıl Yardım Edebiliriz?

Sürmeli bir gruptayız ve yeni işimiz öncelikle, bizler nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan gelen tavsiyeler ve tavsiyelerden geliyor. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle biz olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için müşterilerimizle doğrudan konuşmanızı öneriyoruz. Sosyal medya fiyatlarımız tamamen ısmarlanmıştır ve mevcut durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.

BizimGülümseyen Müşterilerimiz


Sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer birçok hizmetler gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel temalardan biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon.

  Murat Gündüz
  Murat Gündüz
  Mimar
 • Yeliz hn. web barındırma konusunda sorularımda bana yardımcı oldu ve şu anki çalışmış olduğum ve her sene sözleşme yaptığım firmadan daha fazla yardımcı oldu bilgi verdi.

  Fatma Dereliler
  Fatma Dereliler
  Aşçı


ÜcretsizTeklif İste


Adınız*

Telefon No*

E-mail*

İnternet Siteniz

Konu

Hangi Hizmetimizden Yararlanmak İstiyorsunuz ?