İtibar Yönetimi

Online itibar yönetimi, işletmenizi olumsuz geribildirimden korumak için önemlidir. Kötü yorumlar ve kötü muamele işiniz hakkında işinizi tehlikeye atabilir. Online itibar yönetimi, şirketinizle ilgili tüm olumsuz eleştirilerin temizlenmesini ve saygınlığınızın her zaman temiz bir artı olarak olmasını sağlar.


İtibar her şeydir

İş dünyasında itibarınız her şeydir. Sosyal medya ve google gibi inceleme siteleri sayesinde hızlı bir çevrimiçi itibar kazanabilirsiniz. Tek bir sorun var: İnternet hızla ilerliyor ve birkaç yanlış adımla, 5 yıldızlı derecelendirmeye yükseldiğiniz anda en düşük itibar seviyesine geri düşebilirsiniz.
İtibar Danışmanları

Hâlihazırda bir çevrimiçi itibar yönetimi sorununuz varsa, çevrimiçi itibar danışmanlarımız bunu tespit etmek ve sessizce arama motorlarından kaldırmak için gereken araçları sağlayabilir. Marka sorununuz (henüz) bulunmaması için şansınız varsa sizi marka ile ilgili olarak söylenenlerden haberdar olmanıza yardımcı olacak itibar izleme yazılımını tanıtacağız.Bizim Süreç

Arama sonucu kaldırma, bastırma, koruma ve gözden geçirme yönetimini içeren çevrimiçi itibar yönetimi hizmetlerini sunuyoruz


Etkili arama teknikleri

Şirketiniz, adınız veya markanızın herhangi bir sözünü araştırmak ve tanımlamak.

İstenmeyen bilgileri kaldırma

Google, MSN ve Yahoo'daki ilk on arama sonucundan gelen olumsuz geri bildirimleri kaldırma şeklimize iyi adapte olduk.

Olumlu bilgi ile değiştirme

Olumlu yorumları spot ışığında tutmaya ve negatif incelemelerin unutulmasına bırakmaya yardımcı oluyoruz.

Devam eden izleme faaliyetleri

Yeni yayınlar istediğiniz zaman görünebileceğinden, şirketiniz hakkında söylenenlere göz kulak oluruz.BizimUzmanlığımız


Farklı işletmelerin ve kişilerin farklı itibar yönetim ihtiyaçlarına sahip olduklarını biliyoruz. Çalışanlarımız düzinelerce itibar yönetimi hizmetini araştırdı ve gözden geçirdi ve hem işletmeler hem de bireyler için en iyi olduğunu düşündüğümüz ürünlerle geldi.
Çok çeşitli endüstri ve alanlardan küçük ve büyük devletlere ve işletmelere hizmetler sunuyoruz.
Özel çözümlerimiz yalnızca halkın algısına değil, aynı zamanda belirli ürünler için sürücü satın alma anlayışımıza odaklanmaktadır.
Kamuoyu algılaması hayati önem taşır ancak mülkiyetle ilgili çözümlerimiz, ürünleriniz veya hizmetleriniz için satış yapan şeylerin üzerine odaklanmıştır.
SunduğumuzHizmetler


Yetenekli ekip sizinle veya işinizle ilgili olumsuz ve istenmeyen İnternet bilgilerini düzeltmek için ters arama motoru optimizasyonu kullanmaktadır. Şirketimizle ortaklık kurarak, olumlu ve inanılır bir İnternet ünü garanti edilmektedir. Sunduğumuz İnternet itibar hizmetleri şunları içerir:

 • Kötülük de dahil olmak üzere olumsuz İnternet haberlerini kaldırmak;
 • Oyların ve kötü değerlendirmelerin kaldırılması;
 • Google, Yahoo ve Bing arama motorlarından gelen sonuçları düzeltme;
 • Mahkeme davaları ve dava ile ilgili bilgileri kaldırma;
 • Rip Raporlarını Silme Silme
 • Hile web sitelerini kaldırma
BizimGülümseyen Müşterilerimiz


Sadece SEO ve İnternet pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ücret, bağlı kuruluş pazarlaması, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve diğer birçok hizmetler gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.


 • Şimdiye kadar kullandığım en güzel temalardan biri. Her küçük ayrıntıya dikkat edildi. Temiz, Modern Tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon.

  Murat Gündüz
  Murat Gündüz
  Mimar
 • Zeynep web barındırma konusunda sorularımda bana yardımcı oldu ve şu anki ev sahibi olduğum her sene onlarla birlikte olduğumdan daha fazla bilgi verdi.

  Fatma Dereliler
  Fatma Dereliler
  Aşçı


ÜcretsizTeklif İste


Adınız*

Telefon No*

E-mail*

İnternet Siteniz

Konu

Hangi Hizmetimizden Yararlanmak İstiyorsunuz ?