SEO
Arama motoru optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci, genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha önce (veya arama sonuçları sayfasında daha üst sıralarda yer alır) ve daha sık bir site, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir.İşinizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

TAK Medya, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı personeli tarafından sunulan uzmanlık, EasySeo’nun rekabetçi sektörlerdeki karmaşık web siteleriyle şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Bir web sitesini analiz etme

İlk önce bir web sitesini analiz ettik ve ardından web sitesinin arama motorlarına daha etkili bir şekilde anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için adım adım bir plan hazırladık. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve daha yüksek satış ve müşteri dönüşümü elde etmektir.


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa ve kapalı sayfa optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir robot değil, bir insandır. Bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış sürecimizi takip etmelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli iş ile ilgili anahtar kelimeleri aradığında web sitenizi getirir.
NASIL ÇALIŞIRIZ

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamak önemlidir. EasySeo, arama motoru pazarlamacılığına yoğun, eksiksiz hizmet anlayışı gerektiren müşterilere hizmet vermektedir.


ANAHTAR ARAŞTIRMASI

Anahtar kelime yoğunluğu, içerdiği toplam kelime sayısına göre bir metin içinde bir arama teriminin ne sıklıkta göründüğünü belirtir.

SAYFA OPTİMİZASYONU

Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

BAĞLANTILAR KURMA

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırma amaçlı eylemleri açıklar.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz, içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güveni gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.
6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresinde artış


SEO Neden İşinize Yayarlı?


Sıralama Önemi

Bu yıl resesrch, tüm Web sitelerinin yaklaşık% 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor.


Büyük Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının % 96'sı Web aramalarına büyük bir arama motoru (Google, Bing, Yahoo, AOL) üzerinden başlıyor

Etkili Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime öbekleri seçebilmenizi sağlar


342 Milyar Arama Sonuçları

Ocak 2016'da 342 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama yapıldı

Ziyaretçileri Getirir

Katı SEO ve arama dostu Web tasarımı, web sitenize ziyaretçi getirmeye yardımcı olacaktır


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sıralarda yer almasıdır.


SEO Uzmanlarımız

Arama motoru optimizasyonu ve pazarlama endüstrilerinde uzman olarak, EasySeo’nun yönetimi ve çalışanları, ölçülebilir, uzun vadeli sonuçlarla etkili İnternet pazarlama stratejileri oluşturmak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

Can Farlı

Can Farlı

Kod Uzmanı

Aliye Baş

Aliye Baş

İçerik Uzmanı

Murat Gözüpek

Murat Gözüpek

Bağlantı Uzmanı

Leyla Biçer

Leyla Biçer

Tasarım UzmanıProjenize Başlayalım


İşlev ve kullanılabilirlik üzerinde yoğunlaşıyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmek üzere eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradığı bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde, hoş ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde teslim edilmesini sağlamak için çok uğraşıyoruz.


ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE