Eposta Pazarlama

E-posta pazarlaması, e-posta kullanan bir grup kişiye doğrudan ticari bir mesaj iletmektedir. En geniş anlamıyla, potansiyel veya mevcut bir müşteriye gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak düşünülebilir. Genellikle, reklam göndermek, iş talep etmek veya satış veya bağış istemesi için e-posta kullanımını içerir ve sadakat, güven veya marka bilinirliği oluşturmak anlamına gelir.Ne Yapıyoruz


Duyarlı E-posta Tasarımı

Her boyuttaki tüm cihazlarda en iyi biçimlendirmeyi elde etmenize yardımcı olması için e-postanızı HTML ve CSS'de medya sorguları kullanan kodlar oluşturacağız


Otomatik E-posta Pazarlama

Pazarlama otomasyon uzmanlarımız size zaman, para ve gönül rahatlığı sağlarken, satışlarınızı büyütmenize ve daha fazla potansiyel müşteriyi dönüştürmenize yardımcı olacaktır.E-posta Yazarlığı

Email copywriting servisimiz, en yüksek yatırım getirisi olan pazarlama kanalından daha büyük karlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Tamamen Yönetilen E-posta Pazarlama

Tam yönetilen servisimiz, her biri sizin için profesyonelce tasarlanmış ve yazılmış iki e-posta kampanyası oluşturulmasını içerir.Kampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak hedeflenmiş, tetiklenen iletişimlerle işinizin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.


E-posta Listesi Temizliği

Eski ve yorgun e-posta adreslerinizi ayıklayacağız ve listenizin cızırtılı temiz ve teslim edilebilirlik puanlarına ulaşmaya hazır olduğundan emin olacağız.Nasıl Yapıyoruz


Bülten Oluştur

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirin. Hızlı ve basit!

1

Teslimat Testleri

TAK Medya, tek bir tıklama ile büyük e-posta servis sağlayıcılarına bir teslimat testi yapmanıza olanak tanır.

2

Kanpanyanızı Gönderin

Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Raporları ve istatistikleri derhal teslim et.

4

Parça Kampanyalar

Her şeyi takip et: açılır, tıklar, abonelikten çık, spam şikayetleri, sekme, bağlantı etkinliği ve daha fazlası.

5

Eposta Pazarlama ÖzelliklerimizBir e-posta bülteni oluştur

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirin. Her cihazda, her gelen kutunuzda tasarımınızın muhteşem görünmesi garantilidir. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağlıyoruz.


Kampanyanızı Gönderin ve Teslimatı Sağlayın

E-posta kampanyaları, bulutta saklandığından size kolaylık sağlayarak, masaüstünüz, tabletiniz veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Raporları ve istatistikleri derhal teslim et. Tüm büyük internet servis sağlayıcıları ile geri bildirim döngülerimiz olduğu için yüksek teslimat oranları garanti edilmektedir .
A / B Bölünmüş Testi

A / B Bölünmüş Test, abone tercihlerini daha iyi anlamanıza, kampanya başarısı hakkında bilgi edinmenize ve zaman içinde kampanyaları etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Bölünmüş testler, benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, açık ve dönüşüm oranlarınızı belirleyen değişkenleri ve segmentasyonu hassaslaştırır. Konu satırınızı ad, e-posta içeriği, CTA ve gönderim gün / saatinden test edin.


Kampanyaları izle. Raporları İzleme

E-posta pazarlama kampanyası performansınızı izlemek, EasyWeb e-posta pazarlama yazılımı ile daha kolay. E-postanızı kaç alıcınızın açtığına, kaç e-posta hesabının geri döndüğüne, aboneliklerin aboneliğini iptal ettiğine ve istatistikleri tıkladığına kolayca göz atabilirsiniz. EasyWeb kampanyalarınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için kampanya performansınızı grafiklerle ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

1 Yıl
BAŞLAMA


500
GÜLÜMSEYEN MÜŞTERİ


562 Bin
GÖNDERİLEN E-POSTA / AYLIK


80
TASARIM ŞABLONLARI
GülümseyenMüşterilerimiz


Biz sadece SEO ve internet pazarlama hizmetleri sağlamak değil, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, bağlı kuruluş pazarlama, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalaşma ve diğerleri gibi ilgili hizmetler geniş bir dizi sunuyoruz.


 • One of the best theme I have ever used. Every minor detail has been taken care of. Clean, Modern Design can be used for any type of website. Excellent template.

  John Anderson
  John Anderson
  Risotto Co
 • Lida has assisted me with questions in regards to web hosting and has offered me more insight in half an hour than my current host did in all the years I have been with them.

  Lida Smith
  Lida Smith
  Mexin Co


ÜcretsizTeklif İste


Adınız*

Telefon No*

E-mail*

İnternet Siteniz

Konu

Hangi Hizmetimizden Yararlanmak İstiyorsunuz ?